• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

image0003

W dniu wczorajszym około godziny 12 00, do pracy przystąpiła Państwowa Komisja Badań Wypadków Lotniczych, w obecności policji i prokuratora. Na miejscu byli też właściciele helikoptera. Jak się dowiedzieliśmy pilotowi i obserwatorowi na szczęście nic groźnego się nie stało. Wszyscy na miejscu mówili o wielkim szczęściu, że śmigłowiec nie spadł na zabudowania i nie doszło do pożaru. Mimo to, że nasza jednostka była niemal błyskawicznie na miejscu pożar paliwa mógł mieć tragiczne skutki dla załogi. Załadunek helikoptera zabezpieczały dwa zastępy, jeden z PSP Świdnica, drugi z OSP Burkatów. Śmigłowiec trafi do hangaru w Grudziądzu, gdzie zostanie jeszcze do dyspozycji Państwowej Komisji Badań Lotniczych z Warszawy.

Harmonogram wywozu śmieci 2023 r.

harmonogram 2022 male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów