• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

zabawa karnawalowaOkres karnawału to czas na zabawy, kolejny już raz w naszej świetlicy dzieci miały swoją zabawę karnawałową. A na nudy nie było czasu dużo gier i konkursów przygotowała jak zawsze pani Ala Bekas, każdy uczestnik był nagradzany słodyczami i upominkami, można było się pobawić przy muzyce a również rodzice i dziadkowie nie nudzili się. Była przygotowana kawa oraz herbata. Zapraszamy do galerii.

jaselka28 stycznia w Świetlicy Wiejskiej tradycyjnie już, odbyło się spotkanie noworoczne. Na wstępie sołtys Bronisław Dratwa przywitał zaproszonych gości oraz mieszkańców naszej miejscowości. Teatrzyk pogwarki prowadzony przez panią Teresę Kmerę przedstawił wyjątkowe jasełka. Dzieci wspaniale odegrały swoje role ale musimy wyróżnić wspaniały występ „Żyda”. Po części oficjalnej był czas na podziękowania, które były skierowane głównie do Pani Wójt Teresy Mazurek, dalsza część to wspaniałe luźne rozmowy mieszkańców, wspomnienia, uśmiechy na twarzach można było wyczuć wspaniałą luźną atmosferę u ludzi na co dzień przygnębionych chorobą lub trudem dnia codziennego. Można było też się pobawić przy rytmach muzycznych serwowanych przez DJ-a Marqsa.

Zapraszamy do udziału w turnieju warcab 100-polowych, który odbędzie się w świetlicy w Burkatowie w dniu 14.10.2017. Zgłaszajcie udział i przybywajcie.

warcaby1

image0009

W miniona sobotę na świetlicy w Burkatowie odbyła się już tradycyjnie zabawa karnawałowa dla dzieci. W organizacji tego wydarzenia uczestniczyły praktycznie wszystkie organizacje działające na terenie naszej miejscowości tj. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji wsi Burkatów, Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka Ochotnicza Straż Pożarna. Całość zabawy poprowadził pan Ryszard Dudkowski. Różne konkursy, gry i zabawy przeprowadziła Alicja Bekas. Każdy konkurs był nagradzany słodyczami. Dla rodziców przewidziana była kawa herbata. Dzieci miały okazję pobawić się w tak szerokim gronie przy muzyce. Dziękujemy organizatorom za piękną zabawę.

choinka

Sołtys oraz Rada Sołecka zaprasza wszystkich mieszkańców naszej miejscowości na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się 13 stycznia 2017r. o godzinie 17 00 w Świetlicy Wiejskiej. W programie Jasełka, poczęstunek. Na spotkaniu obecna będzie Pani Wójt Gminy Świdnica Teresa Mazurek.

teatrzykZajęcia teatrzyku ludowego odbywają się w świetlicy wiejskiej w Burkatowie:

Wtorek godzina 17 00, 

Piątek godzina 16 00

Serdecznie zapraszamy.

 

areobik

Od dnia 06.09.2016r. (wtorek godz. 19,30 - .20,30)

Rozpoczynamy w świetlicy wiejskiej w Burkatowie zajęcia z AEROBIKU.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia będą się odbywać:

*Wtorki   godz. 19,30   - 20,30

* Czwartki godz. 19,30. -   20,30

pilka plazowaW sobotę 9. lipca na boiskach sportowych w Boleścinie i Grodziszczu odbył się Turniej piłki plażowej drużyn młodzieżowych. Rozgrywki odbywały się w grupach systemem "każdy z każdym". W turnieju udział wzięło 18 reprezentacji. Zwycięzcą turnieju zostało Sołectwo Pszenno, które nie przegrało żadnego meczu kolejne miejsca na pudle zajęły drużyny z Modliszowa i Komorowa.

kino wyjazd

Dnia 12-03-2016r. (sobota) dzieci biorące udział w zajęciach na świetlicy mają wyjazd do kina z panią Anetą Szal na film pod tytułem „Zwierzaki”

Wyjazd ze świetlicy godz. 1040

Powrót godz. 1335

image0018

W sobotę na świetlicy wiejskiej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. To już tradycja, dzieci uczestniczyły w różnych grach i konkursach, za każdy udział były nagrody w postaci słodyczy. Na stołach były pączki, oraz frytki. Rodzice jak również babcie i dziadkowie obserwowali swoje pociechy przy kawie i herbacie. Oprócz konkursów, dzieciaki bawiły się przy muzyce. Spotkanie przygotowały praktycznie wszystkie stowarzyszenia działające na terenie naszej miejscowości, za organizacje należą się podziękowania. Zapraszamy za rok.

Pogwarki zapraszają na kolędowanieTeatrzyk Ludowy „Pogwarki" działający przy świetlicy wiejskiej w Burkatowie
serdecznie zaprasza mieszkańców wsi Burkatów oraz wszystkich miłośników
kolędowania na swoją prezentację widowiska kolędniczego.
12 stycznia 2016 r. godz. 17.50 sala teatralna ŚOK Świdnica (Teatr)
na XXIV Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych
oraz
13 stycznia 2016 r. godz. 11.35 świetlica wiejska w Bystrzycy Górnej
na XIX Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych.

Harmonogram wywozu śmieci 2018r.

smieci male

Poprzednia nasza strona 2005r.-2014r.

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów