• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Gości online

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form

image0009

W miniona sobotę na świetlicy w Burkatowie odbyła się już tradycyjnie zabawa karnawałowa dla dzieci. W organizacji tego wydarzenia uczestniczyły praktycznie wszystkie organizacje działające na terenie naszej miejscowości tj. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji wsi Burkatów, Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka Ochotnicza Straż Pożarna. Całość zabawy poprowadził pan Ryszard Dudkowski. Różne konkursy, gry i zabawy przeprowadziła Alicja Bekas. Każdy konkurs był nagradzany słodyczami. Dla rodziców przewidziana była kawa herbata. Dzieci miały okazję pobawić się w tak szerokim gronie przy muzyce. Dziękujemy organizatorom za piękną zabawę.

choinka

Sołtys oraz Rada Sołecka zaprasza wszystkich mieszkańców naszej miejscowości na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się 13 stycznia 2017r. o godzinie 17 00 w Świetlicy Wiejskiej. W programie Jasełka, poczęstunek. Na spotkaniu obecna będzie Pani Wójt Gminy Świdnica Teresa Mazurek.

teatrzykZajęcia teatrzyku ludowego odbywają się w świetlicy wiejskiej w Burkatowie:

Wtorek godzina 17 00, 

Piątek godzina 16 00

Serdecznie zapraszamy.

 

areobik

Od dnia 06.09.2016r. (wtorek godz. 19,30 - .20,30)

Rozpoczynamy w świetlicy wiejskiej w Burkatowie zajęcia z AEROBIKU.

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia będą się odbywać:

*Wtorki   godz. 19,30   - 20,30

* Czwartki godz. 19,30. -   20,30

pilka plazowaW sobotę 9. lipca na boiskach sportowych w Boleścinie i Grodziszczu odbył się Turniej piłki plażowej drużyn młodzieżowych. Rozgrywki odbywały się w grupach systemem "każdy z każdym". W turnieju udział wzięło 18 reprezentacji. Zwycięzcą turnieju zostało Sołectwo Pszenno, które nie przegrało żadnego meczu kolejne miejsca na pudle zajęły drużyny z Modliszowa i Komorowa.

kino wyjazd

Dnia 12-03-2016r. (sobota) dzieci biorące udział w zajęciach na świetlicy mają wyjazd do kina z panią Anetą Szal na film pod tytułem „Zwierzaki”

Wyjazd ze świetlicy godz. 1040

Powrót godz. 1335

image0018

W sobotę na świetlicy wiejskiej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. To już tradycja, dzieci uczestniczyły w różnych grach i konkursach, za każdy udział były nagrody w postaci słodyczy. Na stołach były pączki, oraz frytki. Rodzice jak również babcie i dziadkowie obserwowali swoje pociechy przy kawie i herbacie. Oprócz konkursów, dzieciaki bawiły się przy muzyce. Spotkanie przygotowały praktycznie wszystkie stowarzyszenia działające na terenie naszej miejscowości, za organizacje należą się podziękowania. Zapraszamy za rok.

Pogwarki zapraszają na kolędowanieTeatrzyk Ludowy „Pogwarki" działający przy świetlicy wiejskiej w Burkatowie
serdecznie zaprasza mieszkańców wsi Burkatów oraz wszystkich miłośników
kolędowania na swoją prezentację widowiska kolędniczego.
12 stycznia 2016 r. godz. 17.50 sala teatralna ŚOK Świdnica (Teatr)
na XXIV Świdnicki Przegląd Zespołów Kolędniczych
oraz
13 stycznia 2016 r. godz. 11.35 świetlica wiejska w Bystrzycy Górnej
na XIX Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych.

Święty Mikołaj odwiedził zespół artystyczny działający w świetlicy wiejskiej prowadzony przez panią Teresę Kmerę. Brak śniegu spowodował, że Mikołaj miał opóźnienie, nie mógł liczyć na swoje sanie i renifery. Sytuację uratował radny naszej miejscowości Janusz Maruda, który załatwił helikopter.

Spotkania Koła Gospodyń Wiejskich odbywają się w każdą środę o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Burkatowie.

Serdecznie zapraszamy

W dniu 17-10-2015r. w Burkatowie świetlica (przy boisku) zostanie rozegrany turniej warcab 100- polowych strefa VI (powiaty: dzierżoniowski, świdnicki, wałbrzyski) XVI dolnośląskich igrzysk LKS - mieszkańców wsi i miast. Więcej w załączniku ZOBACZ

 

Harmonogram wywozu śmieci 2017r.

smieci 2017ri

Poprzednia nasza strona 2005r.-2014r.

Copy Right © 2015 Burkatów