• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

wystep pogwarkiZespół „ Pogwarki” działający przy świetlicy wiejskiej
w Burkatowie, serdecznie zaprasza na swój występ kolędniczy do sali teatralnej w Świdnicy w dniu 13 stycznia 2020 r.
Nasz występ przewidziany jest około godz. 17.20
Serdecznie zapraszamy.

knigiJeżeli jesteś miłośnikiem literatury.
Posiadasz w swojej biblioteczce książki , które już dawno przeczytałeś. Chciałbyś bezpłatnie się nimi podzielić ,dać im drugie życie. Zapraszamy do świetlicy wiejskiej w Burkatowie gdzie z inicjatywy KGW powstał punkt wymiany książki.
Zostawiając swoją książkę sprawisz, że jej czarodziejska moc będzie trwała ciesząc innego czytelnika, a ty będziesz mógł wybrać dla siebie coś co ucieszy Ciebie.
Zapraszamy.

51W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej, tradycyjnie już Rada Sołecka zorganizowała zabawę karnawałową dla dzieci. Choć frekwencja była słabsza jak w inne lata, to atrakcji dla najmłodszych nie zabrakło. Pani Ala jak zwykle przygotowała liczne gry zabawy i konkursy, dzieci nie mogły narzekać na nudę, Każda wygrana jak i udział w grach był nagradzany słodyczami i upominkami. Dla rodziców przygotowany był stolik z kawą, herbatą i ciastkami. Czas szybko upłynął w taktach muzyki odpowiedniej dla dzieci.

pogwarki1Zespół „Pogwarki” z Burkatowa serdecznie zaprasza na swój występ kolędniczy pt.” Z gwiazdą po kolędzie”, który odbędzie się w dniu 10 stycznia o godzinie 17.20 w Teatrze w Świdnicy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Burkatowa i ich gości.

zabawa karnawalowaOkres karnawału to czas na zabawy, kolejny już raz w naszej świetlicy dzieci miały swoją zabawę karnawałową. A na nudy nie było czasu dużo gier i konkursów przygotowała jak zawsze pani Ala Bekas, każdy uczestnik był nagradzany słodyczami i upominkami, można było się pobawić przy muzyce a również rodzice i dziadkowie nie nudzili się. Była przygotowana kawa oraz herbata. Zapraszamy do galerii.

jaselka28 stycznia w Świetlicy Wiejskiej tradycyjnie już, odbyło się spotkanie noworoczne. Na wstępie sołtys Bronisław Dratwa przywitał zaproszonych gości oraz mieszkańców naszej miejscowości. Teatrzyk pogwarki prowadzony przez panią Teresę Kmerę przedstawił wyjątkowe jasełka. Dzieci wspaniale odegrały swoje role ale musimy wyróżnić wspaniały występ „Żyda”. Po części oficjalnej był czas na podziękowania, które były skierowane głównie do Pani Wójt Teresy Mazurek, dalsza część to wspaniałe luźne rozmowy mieszkańców, wspomnienia, uśmiechy na twarzach można było wyczuć wspaniałą luźną atmosferę u ludzi na co dzień przygnębionych chorobą lub trudem dnia codziennego. Można było też się pobawić przy rytmach muzycznych serwowanych przez DJ-a Marqsa.

Zapraszamy do udziału w turnieju warcab 100-polowych, który odbędzie się w świetlicy w Burkatowie w dniu 14.10.2017. Zgłaszajcie udział i przybywajcie.

warcaby1

image0009

W miniona sobotę na świetlicy w Burkatowie odbyła się już tradycyjnie zabawa karnawałowa dla dzieci. W organizacji tego wydarzenia uczestniczyły praktycznie wszystkie organizacje działające na terenie naszej miejscowości tj. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji wsi Burkatów, Koło Gospodyń Wiejskich, Rada Sołecka Ochotnicza Straż Pożarna. Całość zabawy poprowadził pan Ryszard Dudkowski. Różne konkursy, gry i zabawy przeprowadziła Alicja Bekas. Każdy konkurs był nagradzany słodyczami. Dla rodziców przewidziana była kawa herbata. Dzieci miały okazję pobawić się w tak szerokim gronie przy muzyce. Dziękujemy organizatorom za piękną zabawę.

Harmonogram wywozu śmieci 2022 r.

smieci2022 male

Poprzednia nasza strona 2005r.-2014r.

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów