• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

W dniu 03.05. około godziny 16 nasza jednostka została zaalarmowana do wypadku drogowego, który miał miejsce w miejscowości Bojanice na drodze leśnej . Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy znajdujący się na dachu w rowie. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom. W działaniach brały udział, OSP Burkatów, OSP Lutomia Dolna,JRG Świebodzice i Świdnica, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

 

Dodaj komentarz

Komentarze obraźliwe, niecenzuralne i nie na temat będą usuwane. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy


Kod antyspamowy
Odśwież

Harmonogram wywozu śmieci 2019r.

smieci male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów