• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

W poniedziałek przestrzegaliśmy na łamach naszego serwisu o możliwości nasilenia się wiatru. Niestety prognozy się sprawdziły, tylko 30 marca (wtorek) straż w naszym powiecie zarówno OSP jak i PSP wyjeżdżała do zdarzeń związanych z silnym wiatrem 69 razy. Nasza jednostka brała udział w dwóch zdarzeniach. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Makowice, wiatr zwalił drzewo na drogę i linię energetyczną.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu drzewa i słupów energetycznych z drogi. Drugie zdarzenie to drzewo, które zablokowało drogę ze Świdnicy do Modliszowa. W dniu dzisiejszym (2 kwiecień) kolejne drzewo, tym razem zablokowało dojazd do Domu Dziecka w Bystrzycy Górnej i uszkodziło linię energetyczną. Zobacz zdjęcia z obu zdarzeń.

Harmonogram wywozu śmieci 2024 r.

 

male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów