• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

maleZe zmiennym szczęściem wystartowały nasze drużyny w zawodach w Pankowie. Przeprowadzane co roku zawody sportowo-pożarnicze sprawdzają poziom wyszkolenia i umiejętności gminnych jednostek OSP. Przy okazji jest to sprawdzian własnych możliwości, poznanie swoich słabych stron, co pozwala w przyszłości przygotować się lepiej do prawdziwych działań ratowniczych. Zawody strażackie to emocjonująca rywalizacja dla zawodników i świetne widowisko dla widzów – podkreślali organizatorzy sobotniego wydarzenia, które odbyło się na boisku w Pankowie. W zawodach udział wzięło dziewięć drużyn dorosłych oraz sześć Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych: MDP Gogołów, MDP Grodziszcze (dwie drużyny), MDP Burkatów, MDP Gogołów (I miejsce, kat. starsza), MDP Lutomia (II miejsce, kat. starsza). Drużyny dorosłe zajęły następujące miejsca:

 

1. OSP Witoszów
2. OSP Burkatów
3. OSP Bystrzyca Górna
4. OSP Gogołów
5. OSP Mokrzeszów
6. OSP Panków
7. OSP Grodziszcze
8. OSP Lutomia
9. OSP Burkatów (drużyna nr 2)
Za rok zawody odbędą się w Burkatowie już teraz zapraszamy do oglądania zmagań naszych drużyn.

Harmonogram wywozu śmieci 2024 r.

 

male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów