• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

male chorW uroczystość Trzech Króli w naszej parafii po Mszy św. o godz. 11:00 mogliśmy oglądać i wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru TACTUS SONUS pod dyrekcją Pani Marty Monety. Był on w głównej mierze wyrazem wdzięczności za pomoc rodzinie strażaka z naszej jednostki czyli OSP Burkatów, poszkodowanej w wyniku pożaru. Rafał Bawoł jest również pracownikiem Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy gdzie pełni służbę. 31.10.2022 w jego domu wybuchł pożar. Mimo szybkiej akcji straty popożarowe są ogromne, cały dom wymaga remontu. Piękny gest ze strony chóru TACTUS SONUS, który swoim występem podziękował tym, którzy już pomogli, a pani Marta Moneta prowadząca chór zachęca do dalszej pomocy, my również przyłączamy się do prośby pani Marty. jeżeli ktoś może wesprzeć to można to uczynić za pomocą portalu zrzutka.pl pod tym linkiem: pomoc rodzinie Rafała Piękne kolędy w profesjonalnym wykonaniu rozbrzmiewały w naszym kościele, za co chór zebrał gromkie brawa, kościół wypełniony po brzegi świadczy o tym, że takich koncertów nam brakuje oby tylko nie w ramach podziękowań a w ramach radosnego świętowania. Opowieść pani Marty o problemie z dotarciem do domu podczas silnych opadów śniegu w świątecznym okresie na pewno rozrzewniła niejedną osobę. Pamiętajmy, że warto pomagać i warto mieć dobrych sąsiadów. Dziękujemy za wspaniały koncert.

Harmonogram wywozu śmieci 2024 r.

 

male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów