• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

osp glosowanie

Radio Wrocław rozpoczęło plebiscyt „Top 5 dolnośląskich OSP". W tym zaszczytnym gronie znalazła się również Nasza jednostka czyli OSP Burkatów. Prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o ogłosowanie na OSP Burkatów. Głosować można do soboty, 21 kwietnia do godziny 11.30. Codziennie można oddać głos. O zwycięstwie może zdecydować nota lub liczba oddanych głosów. A więc głosujemy raz dziennie aż do 21 kwietnia zaznaczając wszystkie gwiazdki pod naszą jednostką. Tu link do głosowania Radio Wrocław Top 5. Lub kliknij na obrazek nad tekstem.

Dodaj komentarz

Komentarze obraźliwe, niecenzuralne i nie na temat będą usuwane. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy


Kod antyspamowy
Odśwież

Harmonogram wywozu śmieci 2018r.

smieci male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów