• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

image003517 czerwca 2017r w Gogołowie na pięknie położonym boisku, odbyły się Zawody Sportowo- Pożarnicze dla jednostek z terenu Gminy Świdnica. Naszą jednostkę reprezentowały cztery drużyny zajmując następujące miejsca. Dziewczynki 12-15lat I miejsce, chłopcy 12-15 lat I miejsce, kobiety I miejsce oraz seniorzy II miejsce przegrywając jedynie z OSP Witoszów o trzy sekundy. Zawody były dobrze przygotowane, jedynie pogoda nie dopisała było zimno a na odczytanie wyników rozpadał się deszcz, zmarznięci ale zadowoleni z wyników druhowie wrócili do remizy gdzie czekała na uczestników kiełbasa z grilla i pizza. Gratulujemy kolejnego dobrego startu naszym strażakom.

Harmonogram wywozu śmieci 2024 r.

 

male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów