• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

image0000

W dniu dzisiejszym nasza jednostka wyjeżdżała do trzech wypadków drogowych.

Pierwszy o godz. 659 na drodze z Lubachowa do Złotego Lasu doszło do czołowego zderzenia samochodu marki daewoo matiz z samochodem dostawczym, kierująca samochodem osobowym została odwieziona do szpitala. Drugie zdarzenie miało miejsce o godz. 749 w miejscowości Lubachów koło byłego hotelu „Myśliwska”. Samochód wypadł z drogi i wpadł do rzeki. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało o własnych siłach opuścił pojazd. Trzecie zdarzenie miało miejsce prawie w tym samym miejscu co pierwsze. Kierujący samochodem marki bmw zakończył jazdę w rowie, kierujący nie ucierpiał w zdarzeniu.

Harmonogram wywozu śmieci 2021r.

smieci 2021male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów