• 1

  1

 • 2

  2

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

Pogoda

Login Form

Pomoc dla Mateusza

Mateusz pełni służbę w Państwowej Straży Pożarnej od 11 lat. Aktualnie jest ratownikiem wysokościowym w JRG nr 9 we Wrocławiu. 18 listopada 2015 r. uległ wypadkowi podczas prowadzenie działań ratowniczych. W wyniku upadku z wysokości doznał bardzo ciężkiego urazu wielonarządowego (stłuczenie płuc, złamania: żeber, kręgosłupa i czterech kończyn). Przeszedł już dwie wielogodzinne operacje i spędził ponad dwa tygodnie w śpiączce.


Czeka go trudna walka o powrót do zdrowia, ale jesteśmy przekonani, że wyjdzie z niej zwycięsko, bo nigdy się nie poddawał. Długie leczenie i wielomiesięczna rehabilitacja będą bardzo kosztowna, dlatego każde wsparcie finansowe w tym trudnym okresie będzie nieocenione.
Wierzymy, że dzięki odpowiedniej opiece Matusz wróci jeszcze do podziału bojowego, ponieważ swoją pracę traktuje nie tylko jako powołanie, ale też pasję.

Strażacy z OSP Burkatów przeprowadzili zbiórkę, w ciągu kilku dni uzbierała się kwota 550 zł. Pieniądze zostały przelane na konto Mateusza. Wszystkim wpłacającym w imieniu Mateusza dziękujemy i zachęcamy do dalszego wsparcia.

Jak można pomóc?
Wpłacając dowolną kwotę na konto Fundacji:
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank PKO S.A. I Oddział Wrocław
Nr konta: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Z dopiskiem: darowizna na cele ochrony zdrowia – „MATSTRAŻAK”

Można również przekazać 1% podatku za dany rok, wystarczy w zeznaniu podatkowym w rubryce dotyczącej organizacji pożytku publicznego podać:
KRS: 0000050135, a w rubryce „cel szczegółowy” wpisać: MATSTRAŻAK

Strona na Facebook-u poświęcona pomocy dla Mateusza.

Harmonogram wywozu śmieci 2021r.

smieci 2021male

Poprzednia strona OSP

Strona naszej parafii

parafia

Copy Right © 2015 Burkatów